SICAK ARKADAŞ HATLARI

Öncelikle sitemize hoş geldiniz. Sıcak arkadaş hatları servisimiz değerli kullanıcılarımız için hazırlanmış özel bir servistir. Kendinizi çok rahat hissederek bayan arkadaşlarımız arayabilirsiniz.

Uzun zamandır sıkıldığım iş temposundan dolayı bir an önce kendimi dışarıya atmak istiyordum. Fakat İstanbul’dan çok sıkılmış bir farklılık arayışı içerisindeydim. Nette dolanırken sosyal medya hesabımda eski bir arkadaşımın ağva da olduğunu gördüm. Çok yakın bir arkadaşımdı Melisa fakat bir türlü görüşmemiştik memlekette. Hemen elime telefonu alıp melisa’yı aradım. Büyük bir sevinçle açtı telefonu ve konuşmaya başladık. Biraz sitemkardı haklı olarak bir türlü dönüş yapamamıştım ona ama bu sefer kesin olarak yanına gidecektim.

Ne kadar orada olacağını sorduğum da hafta sonu da kalacağını sonra döneceğini söyledi. kafasını dinlemek için tek başına tatil kaçamak yapmak istemiş. Bende bu kalabalıktan çok bunaldım bir değişiklik arıyordum yanına geleyim diyorum ne dersin deyince çığlığı bastı telefonda ne bekliyorsun hemen atla ve gel dedi. Kaldığı oteli söyleyerek kapattık telefonu. Birkaç parça eşya aldım zaten 2 günlüğüne gidiyordum. Önemli olan eğlenmemizdi. Melisa ile aramızda hep farklı bir bağ olmuştu. Lise de çok yakın değilken mezun olduktan sonra lise toplantılarında birbirimizi daha çok tanımış ve sevmiştik. Ne çok yakın kanka gibiydik ne de sevgili fakat ikimizde de yerlerimiz farklı yerdeydi. Onun enerjik halleri ile bir hafta sonu bana çok iyi gelecekti. Sıcak arkadaş hatları’nı iyi ki aradım dedim.

Hemen yola koyuldum. İçim huzur doluydu. Yolculuğum çok keyifli gitmişti. Belki de içimde ki bu tarifsiz heyecandan dolayı olabilirdi. Oraya vardığım da saat 11e yaklaşmıştı. Hemen melisayı aradım ve buluşmamız için bir ortak nokta bulduk. Çok spor bir kıyafet ve bütün doğallığı ile karşımdaydı her zamanki gibi. Kocaman kahkahaları ile yine neşesini etrafa saçıyor ve herkese bulaştırıyordu. Sarıldık hasret giderdik hemen konuşmaya başladık. Aynı zamanda da otele yerleşmem için otele doğru yürüdük. Otele yerleşip melisa’nın odasına yakın bir oda istedim. Yukarı çıktın balkonda gece saat kaçtı bilmiyorum ama uzun uzun sohbet ettik. Hasret giderdik. Bu kız inanılmaz insana iyi geliyordu. Dertlerimi hem dinliyor hem de hoş sohbeti ile insanı iyileştiriyordu.

Ertesi gün sabah beraber kahvaltıya çıkıp biraz etrafı gün yüzüyle gezelim dedik. Muhteşem bir doğa yürüyüşü ile yanımda fıstık gibi bir kız ile keyfime diyecek yoktu. Onunla geçirdiğim her vakit daha da ona bağlı hissediyordum. Bütün gün yan yana dolandıktan sonra gece akşam yemeğinde canlı müziğe gidelim dedik. Beraber dans ettik şarkılar söyledik. Şişenin dibine vurduk. Her şey çok güzel gidiyordu. O kollarımda dans ederken kendimi çok zor tutuyordum ve zaten otel odasına gidince daha fazla kendimi tutmayıp o bal dudaklarına yapıştım. O kadar güzel dudakları vardı ki kırmız ve dolgun beni içine çeken.. onu yatağa atıp yılların özlemini ondan çıkartmak için her şeyi yaptım. İkimiz de birbirimize açtık ve doyasıya seviştik. Dolgun göğüslerini emmek bana çok iyi keyif veriyordu. Sonunda o muhteşem delikten içine girdim ve altımda şehvetli kendinden geçen sesi ile inlemelerini dinledim. O günden bu yana Sıcak Arkadaş Hatları’ndan kopamıyorum.